Masz zamiast dokonywać zawarcia kuponów we wtorek 0 kwietnia? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to właśnie w ten dzień zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. A swojego udziału, nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Głównym warunkiem tej promocji jest zawarcie kuponu we wtorek 9 kwietnia w godzinach 15:00 – 212:00. Należy pamiętać, że to właśnie w tych godzinach bukmacher ma aktywną promocję.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Poza tym bukmacher wymaga, żeby każde zdarzenie znajdujące się na kuponie promocyjnym pochodzić z oferty przedmeczowej.

Bukmacher natomiast wyklucza z tej promocji kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Jeżeli kupon spełnia wszystkie warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe typy bukmacherskie na piątek – 5 kwietnia
Następny artykułTyp dnia z tenisa: Johnson – Galan Riveros- 11 kwietnia (czwartek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.