Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ponieważ we wtorek i środę poznamy czterech ostatnich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty na konto u bukmachera.

Aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że na naszym kuponie będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a do tego dodamy specjalne zdarzenia „Happy Hours”. Dostępne będzie ono na stronie bukmachera w godzinach 17:00 – 18:00 i to właśnie w tym czasie dostępna jest ta akcja.

Środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego, a minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Oferta bukmachera jest bogata, a poza tym jest z czego wybierać. Ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków jak chociażby Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że promocji są wykluczone kupony, które:

  • na których znajudją się zdarzenia ze sportów wirtutalnych
  • połączone są z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwraca gotówkę za przegrane kupony. Nawet 700 PLN tygodniowo
Następny artykułTypy z Indian Wells na 13 marca
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.