W dniu 7 maja bukmacher Forbet przeprowadza dla swoich graczy promocję,w której to dokonuje zwiększania wygranej o 12% na kupony zawarte w godzinach 15:00 – 21:00.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Dodatkowo każdy kupn musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kur każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale zdarzenia d długoterminowe nie biorą udziału
Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Należy również pamiętać, że w tej promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet zwiększy jego wygraną o 12%


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z tenisa: Zvarev – Londero – 1 maj (środa)
Następny artykułTyp dnia z ATP Masters w Madrycie: Nishikori – Dellien – 8 maja (środa)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.