W piątek 17 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%.

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Ta akcja promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na większą wygraną swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawy tej akcji to zawarcie kuponu w dniu 17 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Poza tym kupon musi spełnić następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • kupn musi zostać zawarty za środki własne
Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Natomiast z tej akcji bukmacher wyklucza automatycznie wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Wygrana będzie zwiększona automatycznie o 12%, jeżeli zawarty kupon zostanie rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia. LOTTO Ekstraklasa: Miedź Legnica – Śląsk Wrocław- 14 maja (wtorek)
Następny artykułPewne typy z tenisa na 23 maja (czwartek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.