W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze BATE podejmą zawodników Żodzino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: BATE: Żodzino

Wyszejszaja Liha: BATE – Żodzino

BATE to kandydat do mistrzowskiego tytułu. Początek sezonu mieli jednak tragiczny. W ostatnim czasie grają jednak na miarę oczekiwań.

Obecnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów (dwa zwycięstwa i dwie porażki) i lokują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe piłkarzy FC Mińsk 3:0 i był to ich drugie zwycięstwo z rzędu.

Żodzino to bardzo solidny klub, który nie ma raczej szans na włączenie się do rywalizacji o mistrzowski tytuł, ale na koniec sezonu powinni znaleźć się w górnej części tabeli. Na razie ich kibice mogą być zachwyceni.

Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po czterech rozegranych meczach, aż dziewięć punktów na swoim koncie (trzy zwycięstwa i jedna porażka). W ostatnim meczu odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując u siebie zawodników Energetik-BDU 2:0.

BATE to klub, który ma najlepszy skład ze wszystkich drużyn w lidze, a ich forma jest coraz lepsza. Z kolei goście to czołówka ligowa. W dodatku grają na razie jak z nut. W związku z tym uważam, że w tym meczu padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
BATE – Żodzino +1,51,35STS
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Sabanas – Juventus Managua (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.