W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyny podejmą zawodników Dynamo-Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – Dynamo-Brześć

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – Dynamo-Brześć

Biełszyna to według mnie najsłabszy kadrowo zespół w całej lidze białoruskiej, który nie uniknie spadku. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie tylko dwa punkty, co jest mizernym wynikiem, z którym lokują się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami drugiego w tabeli FK Słuck 2:3, a wcześniej zanotowali dwa remisy, więc widać, że ich dyspozycja jest lepsza niż na początku sezonu.

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mieli ambicje zająć miejsce na ligowym podium. Będzie im ten cel bardzo trudno zrealizować.

Aktualnie zajmują czternaste miejsce, mając po sześciu rozegranych meczach siedem punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Szachciora Soligorsk 0:2 i był to ich druga porażka z rzędu.

W poprzednim sezonie piłkarze Biełszyny pokonali u siebie zawodników Dynama-Brześć 4:2. Teraz to goście są nieznacznie wyżej w tabeli, ale gospodarze radzą sobie ostatnio lepiej i obie ekipy mają szanse coś w tym meczu strzelić.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – Dynamo-Brześć +1,51,35STS
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
Następny artykułYokary Liga: Ahal – Energetik (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.