W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyna podejmą zawodników FC Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FC Mińsk

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FC Mińsk

Biełszyna Bobrujsk to klub, który miał swoje pięć minut, jednak było to dobrych kilkanaście lat temu. Swój największy sukces odnieśli w 2001 roku, kiedy to zdobyli mistrzostwo Białorusi. Od tego czasu wiedzie im się znacznie gorzej i uważam, że w rozpoczynającym się sezonie są głównym faworytem do spadku.

Mają oni bardzo słabą sytuację kadrową i utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie ich jedynym celem. O wyższych celach nie mają co marzyć, a nawet utrzymanie będzie w ich przypadku bardzo trudne do zrealizowania.

FC Mińsk to lepsza drużyna, która raczej nie musi bać się o utrzymanie, ale także nie mają co marzyć o miejscu w ścisłej czołówce na zakończenie sezonu. Uważam, że piąte miejsce jest w ich zasięgu, ale o lepsze miejsca raczej trudno będzie w ich przypadku.

Oczywiście jest to w dalszym ciągu znacznie lepsza sytuacja od najbliższych rywali, którzy walczą o kompletnie inne cele.

Biełszyna będzie według mnie w najbliższym sezonie chłopcem do bicia i raczej do każdego meczu będą podchodzić ostrożnie. FC Mińsk to drużyna znacznie lepsza walcząca o znacznie wyższe lokaty i dla gospodarzy remis w tym meczu będzie sukcesem, a goście nie powinni tego meczu przegrać.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – FC Mińsk x21,35Totolotek
Poprzedni artykuł1220 PLN w nowej promocji bukmachera STS
Następny artykułEkstraleague: Soligorsk – Neman Grodno (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.