W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Dynama Brześć podejmą zawodników Ruchu Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Dynamo Brześć – Ruch Brześć

Wyszejszaja Liha: Dynamo Brześć – Ruch Brześć

Dynamo Brześć to dobry zespół, ale ostatnio ma słabszy okres. Obecnie po czternastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami liderującego obecnie Szachcior Soligorsk. Jest to bardzo dobry wynik, bo rywal po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty. Jednak z drugiej strony był to dla nich piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Ruch Brześć gra w tym sezonie bardzo dobrze. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami dwunastego w tabeli FK Słuck. Wygrali ten mecz skromnie, bo tylko 1:0. Jednak był to ich szósty kolejny mecz, w którym zostali niepokonani.

Mało tego. W Ruchu Brześć w ostatnich sześciu meczach odniósł, aż pięć zwycięstw. Dynamo rozegrało ostatnio dobry mecz przeciwko liderowy, ale to goście mają stabilną formę i t w nich widze faworyta tej rywalizacji.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Brześć – Ruch Brześć2(DNB)1,41Betfan
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Zhodino – Nioman Grodno (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Ferencvaros – Prishtina (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.