W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Energetik-BGU podejmują zawodników Dynamo Brest. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Energetik-BGU – Dynamo Brest

Eniergietyk-BDU Mińsk to klub z siedzibą w Mińsku, który absolutnie nie stanowi o sile białoruskiej piłki ligowej. Obecnie grają jednak nieźle i po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie piętnaście punktów i lokują się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z piłkarzami drugiego w tabli FK Słuck i było to ich drugi zwycięstwo z rzędu.

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium. 

Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie. W poprzednim meczu wygrali u siebie z zawodnikami Dynama Mińsk 2:1 i podobnie jak gospodarze, zanotowali drugie zwycięstwo rzędu.

W poprzednim sezonie piłkarze Eniergietyk-BDU zremisowali u siebie z zawodnikami Dymana-Brześć 1:1. Nadchodzący pojedynek też powinien być wyrównany. Oba zespoły spisują się jednak bardzo dobrze i goli w tym meczu nie powinno zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
Energetik-BGU – Dynamo Brest +1,51,25STS
Poprzedni artykułYokary Liga: Energetik – Sagadam (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Smalawiczy (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.