W czwartek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Eniergietyk-BDU podejmą zawodników FK Haradzieja. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja

Wyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja

Eniergietyk-BDU ma bardzo udany początek sezonu. Po czterech ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie dziewięć punktów (trzy zwycięstwa i jedna porażka) i lokują się na doskonałym drugim miejscu w ligowej tabeli.

W ostatnim meczu zanotowali pierwszą porażkę. Przegrali, na wyjedzie 0:2 z piłkarzami Żodzino, którzy wyszli dzięki temu zwycięstwu na prowadzenie w ligowej tabeli.

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Uważam, że w tym sezonie nie znajda się w górnej części tabeli, ponieważ nie pozwala im na to potencjał piłkarski. Zresztą patrząc na ich dotychczasowe mecze, nie ma co do tego raczej wątpliwości.

Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po czterech rozegranych meczach sześć punktów na swoim koncie (dwa zwycięstwa i dwie porażki). W ostatnim meczu niespodziewanie pokonali u siebie zawodników Dynamo Mińsk 1:0. Rywale są jednak w dużym dołku i niej jest to według mnie miarodajne zwycięstwo.

Gospodarze tego meczu pozytywnie zaskakują i są w czołówce ligowej tabeli. Goście po dwóch porażka zanotowali dwa zwycięstwa i także powinni wierzyć w siebie przed kolejnym meczem. Dlatego też uważam, że w nadchodzącym meczu oba zespoły zagrają ofensywnie, a w samym meczu padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja +1,51,40STS
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.