W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk 2 podejmą zawodników Din. Minsk 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Din. Minsk 2

FK Witebsk 2 – Din. Minsk 2

Rezerwowy zespół FK Witebsk nie gra w tym sezonie nieźle, ale nie notują spektakularnych wyników. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów, co jest niezłym wynikiem, ale nie budzącym podziwu.

Lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli, co obrazuje, że są średniakiem. W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami dwunastej w tabeli Biełszyny 3:3 i był to ich trzeci mecz, w którym nie dali się pokonać rywalom.

Dinamo Mińsk to zdecydowanie zespół z innej półki, który jak na swoje warunki, jest maszyną do wygrywania. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach, aż dwadzieścia trzy punkty, co jest rewelacyjnym wynikiem.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami czwartego tabeli Isłochu. Był to jednak dopiero drugi mecz, w którym nie zwyciężyli. W tym sezonie nie doznali jeszcze porażki i pewnie jeszcze długo tak pozostanie.

W poprzednim sezonie piłkarze Witebsk 2 przegrali u siebie z zawodnikami rezerwy Dinama Mińsk 3:6. W nadchodzącym meczu goście są ponownymi faworytami. Są bardzo mocni i powinni odnieść zwycięstwo nad zespołem ze środka tabeli.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk 2 – Din. Minsk 2 21,22STS
Poprzedni artykułMeistriliiga: Tallinna Kalev – Narva (Typ i Analiza)
Następny artykuł2. Bundesliga: Nurnberg – Aue (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.