W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Isłacz Mińsk podejmą zawodników FK Słuck. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Słuck

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Słuck

Isłacz Mińsk to dla mnie przykład ligowego średniaka. Są oni stanowczo za silni dla zespołów z dolnych części tabeli, ale za słabi, aby mierzyć się z najlepszymi. Sezon zaczęli od dwóch skromnych zwycięstw. Oba mecze zagrali na swoim terenie i oba wygrali 1:0.

Najpierw byli lepsi od zawodników Nioman Grodno, następnie ograli piłkarzy FK Smalawiczy 1:0. Co ciekawe w następnym meczu ponownie zagrają na własnym terenie.

Icgh rywalem będzie FK Słuck, a więc zespół z potencjałem kadrowy raczej na dolne rejony tabeli.

Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie trzy punkty, które zdobyli w dwóch spotkaniach ligowych. W ostatnim meczu przegrali u siebie z piłkarzami Dynamo-Brześć 0:1. W kolejnym meczu także będą mieli ciężko zdobyć punkty.

Gospodarze mają na początku sezonu świetny kalendarzy, ponieważ grają tylko u siebie. W niedzielnym meczu zagrają ze słabszym rywalem i mają szansę mieć po trzech kolejkach ligowych komplet punktów na swoim koncie. Myślę, że to ich mocni motywuje i z najgorszym razie zremisują ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Isłacz Mińsk – FK Słuck 1x1,21Totolotek
Poprzedni artykułPrimus League: Vital O – Le Messager Ngozi (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera U20: Sabanas U20 – Jalapa U20 (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.