W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Isłacz Mińsk podejmą zawodników FK Witebsk . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Witebsk

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Witebsk

Isłacz Mińsk to dla mnie przykład ligowego średniaka. Są oni stanowczo za silni dla zespołów z dolnych części tabeli, ale za słabi, aby mierzyć się z najlepszymi.

Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie piłkarzy Sławija Mozyrz 2:1. Przerwali tym meczem dwie porażki z rzędu.

FK Witebsk nie należy do ścisłej czołówki ligowej, ale ich kadra wydaje się dosyć solidna. Jest to ligowy średniak, któremu bliżej do dolnych części tabeli. Początek sezonu mają jednak całkiem dobry.

Aktualnie po pięciu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie dziesięć punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Dynama-Brześć 1:0 i był to ich trzeci kolejny mecz bez porażki.

W poprzednim sezonie piłkarze Isłacz Mińsk wygrali u siebie z zawodnikami FK Witebsk 3:0. Teraz trudno upatrywać w nich faworytów. Mają według mnie lepszych piłkarzy, ale rywale zaczęli ten sezon znakomicie i myślę, że mecz będzie wyrównany i padną w nim gole.

MeczTypKursBukmacher
Isłacz Mińsk – FK Witebsk +1,51,55STS
Poprzedni artykułVysshaya Liga: Istiqlol Dushanbe – Kuktosh (Typ i Analiza)
Następny artykułPuchar Białorusi: Szachcior Soligorsk – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.