W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Ruch Brześć podejmą zawodników Eniergietyk-BDU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU

Wyszejszaja Liha: Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU

Rukh Brest to klub, który odnosił sukcesy, jeszcze przed wybuchem II wojny światowej. Po jej wybuchu klub przestał istnieć. W 2016 roku z inicjatywy fanów Dynamo z Brześcia klub został reanimowany i stopniowo piął się w górę.

W poprzednim sezonie grali w drugiej lidze, ale po udanych barażach awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej. W nowym sezonie chcieli walczyć jedynie o utrzymanie. Początek sezonu mieli jednak świetny. Pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Dynama Mińsk 1:0, mimo że to rywale byli zdecydowanymi faworytami.

Eniergietyk-BDU Mińsk to klub z siedzibą w Mińsku, który absolutnie nie stanowi o sile białoruskiej piłki ligowej. W poprzednim sezonie zajęli odległe dwunaste miejsce w ligowej tabeli.

Przed tym sezonem wydawało się, że raczej nie stać ich na ewentualnie lepsze miejsca. Tymczasem w pierwszej kolejce dokonali małej sensacji. Pokonali faworyta do mistrzowskiego tytułu. Ograli u siebie zawodników BATE 3:1, będąc zdecydowanie lepszym zespołem.

Oba zespoły miały się w tym sezonie spokojnie utrzymać, ale nikt nie dawał im większych szans na górnolotne wyniki. Tymczasem rozpoczęli oni sezon fantastycznie i wygląda na to, że na kolejne mecze są pozytywnie nakręceni. W związku z tym oba zespoły mają szanse w tym meczu na dobry wynik i kilka goli tutaj powinno paść.

MeczTypKursBukmacher
Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU +1,51,22STS
Poprzedni artykułA-League: Melbourne City – Adelaide United (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Juventus Managua – Ferretti (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.