W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników FC Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Gospodarze tego meczu to ligowy średniak, który zaczął ten sezon słabo. Obecnie po jedenastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko osiem punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami BATE. Rywale byli zdecydowanymi faworytami tego meczu i zasłużenie wygrali 3:0.

FC Mińsk to kadrowo słabsza drużyna, jednak w tym sezonie gra troszkę lepiej. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Gomelu. Zagrali w tym meczu fatalnie. Rywale jeszcze w pierwszej połowie zobaczyli czerwoną kartkę, ale i tak pokonali FC Mińsk 5:0.

Oba zespoły grają nie najgorzej w ofensywie, ale obrona obu zespołów pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym w bezpośrednim starciu tych ekip spodziewam się kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – FC Mińsk+21,42LVBet

Poprzedni artykułVeikkausliiga: KTP – HIFK (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Dania – Finlandia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.