W poniedziałek ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników Ruch Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Ruch Brześć

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Ruch Brześć

Sławija Mozyrz to klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów (dwa zwycięstwa i jedna porażka) i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Dynamo-Brześć 1:2.

Ruch Brześć to ligowy średniak, po którym raczej nie m co spodziewać się stabilnej formy. Potwierdzili to w pierwszym meczach nowego sezonu.

Aktualnie zajmują dopiero trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach tylko trzy punkty na swoim koncie (jedno zwycięstwo i dwie porażki). W ostatnim meczu przegrali, na wyjedzie z zawodnikami BATE 0:1. Wyjazdowa porażka z tak silnym rywalem nie przynosi jednak hańby.

Gospodarze tego meczu mają trochę lepszą kadrę, a na początku tego sezonu pokazują, że są w bardzo dobrej dyspozycji. Dlatego też w kolejnym starciu są faworytami i powinni bez większych problemów zdobyć punkty.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – Ruch Brześć 1x1,29STS
Poprzedni artykułLiga Primera U20: Sabanas U20 – Managua FC U20 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.