W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Szachciora Soligorsk podejmą zawodników Dynama Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 179:45. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć

Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć

Szachcior Soligorsk spisuje się rewelacyjnie. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie komplet trzydziestu dziewięciu punktów i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami FK Słuck. Wygrali ten mecz bez najmniejszych problemów 4:1. W ty sezonie nie stracili nawet punkciku i wydają się niepokonani.

Dynamo Brześć to ligowy przeciętniak. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach dziewiętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali z zawodnikami piętnastego w tabeli Smorgonie. Zawiedli w tym meczu na całej linii. Po wyrównanym spotkaniu padł remis 2:2 i był to ich czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa.

Dynamo Brześć musi się w końcu przełamać, bo nie są, aż tak słabi, ale mecz z Szachciorem Soligorsk nie będzie dobrą okazją, aby tego dokonać. Notują w tym sezonie same zwycięstwa, a w sobotę powinni dodać do kolekcji kolejne.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć11,35Betfan

Poprzedni artykułPremier Division: Waterford – St. Patricks (Typ i Analiza)
Następny artykułCopa Amrica: Brazylia – Ekwador (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.