W piątek ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Szachcior Soligorsk podejmą zawodników FK Słuck . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – FK Słuck

Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – FK Słuck

Szachcior Soligorsk to według mnie mocna jak na warunki ligi białoruskiej drużyna, która będzie według mnie walczyła w tym sezonie o miejsce na podium. Po czterech kolejkach mogą być jednak zawiedzeni.

Mają tylko pięć punktów na swoim koncie i zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z piłkarzami FK Smalawiczy.

Ich najbliższym rywalem będzie FK Słuck, a więc zespół z potencjałem kadrowy raczej na dolne rejony tabeli.Oni także grają inaczej nią się spodziewano, ale oni zaskakują na plus.

Aktualnie zajmują trzecie miejsce w tabeli, mając czterech rozegranych meczach siedem punktów na swoim koncie (dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka). W poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z zawodnikami FK Wietebsk 1:1, co było wpadką.

Gospodarze mają według mnie znacznie lepszą kadrę, ale ich gra na początku sezonu nie zachwyca. Z biegiem czasu powinni jednak piąć się z górę tabeli. U gości sytuacja powinna być odwrotna, ale na razie grają dobrze. Ich pojedynek powinien być zacięty i kilka goli tutaj powinno paść.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – FK Słuck +1,51,37LVbet
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: BATE – Żodzino (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.