W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Zhodino podejmą zawodników Nioman Grodno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:45. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Zhodino – Nioman Grodno

Wyszejszaja Liha: Zhodino – Nioman Grodno

Zhodino to dobra kadrowo drużyna, która gra słabiej niż mogłaby. Obecnie po czternastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami silnego BATE. Rywal nie miał z nimi większego problemu i pokonał ich 3:0, jednak przegrać na wyjeździe z takim rywalem wstydem nie jest.

Nioman Grodno ma potencjał na ligowego średniaka, ale oni grają jeszcze gorzej. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach zaledwie osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Dynama Mińsk. Rywale okazał się lepszy i pokonał ich 2:1. Dla graczy Nioman Grodno był to siódmy kolejny mecz (we wszystkich rozgrywkach) bez zwycięstwa.

Oba zespoły grają poniżej oczekiwań. Zhodino jest jednak w stanie lokować się w środku ligowej stawki, a piłkarze Grodno zapomnieli już, jak smakuje zwycięstwo. W związku z tym gospodarze są w tym meczu ewidentnym faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Zhodino – Nioman Grodno1(DNB)1,44PZBuk
Poprzedni artykułCopa America: Brazylia – Chile (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Brześć – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.