We wtorek w ramach rozgrywek Yokary Liga piłkarze Ahal podejmą zawodników Energetika. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Yokary Liga: Ahal – Energetik

Yokary Liga: Ahal – Energetik

Ahal to zespół, który zaczął nowe rozgrywki od mocnego uderzenia. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów (cztery zwycięstwa i jedne porażka), co jest fantastycznym wynikiem.

Prowadzą oczywiście w ligowej tabeli z przewagą dwóch punktów nad kolejnym rywalem. W poprzedniej kolejce zanotowali pierwszą w tym sezonie stratę punktów. Przegrali na wyjeździe z aktualnym mistrzem kraju, a więc piłkarzami Altyn Asyr 1:2, co nie była katastrofalnym wynikiem.

Energetik to zespół ze znacznie mniejszym potencjałem kadrowy oraz ambicjami. Aktualnie zajmują oni szóste miejsce w ligowej tabeli (na osiem drużyn), mając po pięciu rozegranych meczach tylko pięć punktów na swoim koncie (jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki) i trzeba przyznać, że jest to słaby rezultat.

W ostatnim meczu oni także mierzyli się z zawodnikami Altyn Asyr, tylko że u siebie i zremisowali ten mecz 1:1.

W poprzednim sezonie piłkarze Ahal pokonali u siebie zawodników Energetik, aż 4:0. W nadchodzącym spotkaniu po raz kolejny to gospodarze są faworytami. Grają na początku tego sezonu zdecydowanie lepiej, a po ostatnim meczu będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę.

MeczTypKursBukmacher
Ahal – Energetik 11,40STS
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułK League 1: Ulsan Hyundai – Sangju Sangmu (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.