W sobotę w ramach rozgrywek Yokary Liga piłkarze Energetik podejmą zawodników Sagadamu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Yokary Liga: Energetik – Sagadam

Yokary Liga: Energetik – Sagadam

Energetik to zespół, który zaczął aktualny sezon bardzo słabo. W sześciu dotychczasowych ligowych kolejkach zdobył tylko pięć punktów, co jest fatalnym wynikiem i na ten moment daje przedostatnie siódme miejsce w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce czekało ich bardzo trudne zadanie, ponieważ grali na wyjeździe z liderem. Nie sprawili niespodzianki i przegrali z piłkarzami Ahalu 0:2 i był to ich drugi kolejny mecz bez zwycięstwa.

Sagadam spisuje się trochę lepiej, ale to także nie jest absolutnie zespół ze ścisłej czołówki. Obecnie po siedmiu rozegranych meczach mają na swoim koncie osiem punktów i zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, a więc dwie pozycje wyżej od przeciwników.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników trzeciego w tabeli Kopetdag Asgabat 1:0 i było to ich drugie zwycięstwo z rzędu, co może napawać optymizmem przed kolejnymi spotkaniami ligowymi.

W poprzednim sezonie piłkarze Energetika przegrali u siebie z zawodnikami Sagadamu 1:3. Myślę, że tym razem nie padnie tyle goli. Gospodarze tego meczu tylko raz w tym sezonie zanotowali over 2.5, a gościom nie udało się to ani razu. W związku z tym w meczu pomiędzy tymi drużynami trzeb przyjąć, że wiele goli nie padnie. Mają bowiem ogromne kłopoty ze skutecznością (obie drużyny mają po trzy strzelone gole).

MeczTypKursBukmcher
Energetik – Sagadam -3,51,20Fortuna
Poprzedni artykułK League 1: Incheon – Daegu (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Energetik-BGU – Dynamo Brest (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.