W dniu 24 kwietnia bukmacher bukmacher Forbet dokonuje zwrotu stawki za przegrane kupony ze sportów wirtualnych.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 24 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba właśnie w tym dniu dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo bukmacher wymaga, że kupon promocyjny spełniał jeszcze dodatkowe warunki promocji:

  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść co dokładnie 20 PLN
Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher dokona zwrotu stawki za przegrane kupony, jeżeli spełnia typer powyższe warunki promocji. Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych najpóźniej do 36 godzin od momentu rozliczenia danego kupony. Trzeba jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszych trzech kuponów.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta darmowych bonusów i promocji w STS
Następny artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.